Ünlü Girişimci 'den Bakırcıya Dost Ziyareti Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Ünlü Girişimci ‘den Bakırcıya Dost Ziyareti

Ünlü Girişimci, İşadamı, Yazar, Baybars Altuntaş ve Rizeli Genç Müsiad yönetim kurulu üyelerini Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı makamında kabul etti.

Ziyarette Başkan Bakırcı, Rize li Genç Müsiad yönetimine, Altuntaş’la dostluklarının uzun yıllardır devam ettiğini söyledi. Türkiye’de “ İnnovasyon Yaratan 40 Patron’dan biri seçilen ve hayat hikayesi TRT tarafından belgesel olarak yayınlanan; sivil toplum çalışmalarına da çok önem veren Altuntaş’ ın, Beyoğlu Güzelleştirme derneği Başkanlığı görevi sırasında gerçekleştirdiği ‘Beyoğlu Girişim vadisi projesi Dünya Gazetesi tarafından Sivil Toplum Girişimciliği ödülüne layık görüldüğü ve bu örneğin Altuntaş’ın başarılarından bir tanesi olduğunun altını çizdi. Kendisini Rize de görmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Bakırcı, Genç Müsiad üyelerine Baybars Altuntaş ‘ı ,Rizelillerle buluşturacakları için teşekkür etti.

Samimi bir hava içerisinde geçen kabul de; Baybars Altuntaş , açıklamaların da “ Bundan böyle Rize ‘nin fahri tanıtım elçisi olacağını ve Cep telefonu ile çektirdiği kareleri sosyal medya da paylaşıp, Rize nin tanıtımını yapacağım dedi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Üniversite sanayi işbirliği Kulübü ve Rize Genç Müsiad işbirliği ile düzenlenen, İşinizi Nasıl Büyütürsünüz ? adlı konferans bugün saat 16.30’da İsmail Kahraman Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

Ziyaret, Belediye Başkanı Halil Bakırcı’nın Ünlü Girişimci Baybars Altuntaş’a verdiği hediye paketi ile sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ