U-20 Dünya Kupası Maçları Rize'de de oynanacak Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


U-20 Dünya Kupası Maçları Rize’de de oynanacak

Fıfa U-20 Dünya Kupası 2013 yılında Türkiye’de düzenlenecek. Rizenin’de ev sahipliği yapacağı U-20 Dünya Kupası’nı bu sabah verilen kahvaltılı Basın toplantısında değerlendiren Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı,”Şehrim ve halkım adına gurur duydum” dedi.

Fıfa U-20 Dünya Kupası, 21Haziran-13 Temmuz 2013 tarihlerinde Rizenin’de aralarında bulunduğu 7 kentin ev sahipliğinde Türkiyede yapılacak.

GURUR VERİCİ

Toplantıya Rize adına Vali Nurullah Çakır ve Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı katılmıştı.Başkan Halil Bakırcı Fıfa U-20 Dünya Kupası’nın Rize,Trabzon,İstanbul,Gaziantep,Kayseri,Bursa ve Antalya’da oynanacak olmasının gurur verici olduğunu söylemişti.

EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPACAĞIZ

Rize Belediye Başkanı Bakırcı, “Kupanın bir ayağının Rize’de yapılacak olması şehrim ve halkım adına gurur vericidir. Şampiyona sırasında ev sahipliğimizi en iyi şekilde yapacağız. Bu noktada Sayın Bakanlarımız , Milletvekillerimiz ,Hasan Kemal Yardımcı ve Servet Yardımcı’ya hepinizin adına birkez daha teşekkür ediyorum, çok büyük yardımları oldu. Sizlerden isteğim; Rize Kamuoyunu her zaman canlı tutmanız Rizeli halkımızdan ricam ise iyi bir ev sahipliği yaparak oynanacak olan müsabakalarda Stadyum’u boş bırakmamaları yönündedir. Buradaki hedefimiz 2020 yılında yapılacak olan olimpiyatların ilimizde de gerçekleştirilmesine altyapı oluşturmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ