Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Pazarlama Konferansı Düzenlendi Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Pazarlama Konferansı Düzenlendi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından “Dünden Bugüne, Bugünden Yarına Bir Pazarlamalar Sohbeti ” konulu konferans düzenlendi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda tertip edilen programda sunumu İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Pazarlama Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail KAYA yaptı. “ Pazarlama Bi’tanedir ” başlıklı sunumunda KAYA, pazarlamanın içeriği hakkında detaylı bilgiler verdi. Geçmiş ve günümüzdeki tekniklerden örnekler vererek pazarlamanın zamana göre değişim gösterdiğini belirten KAYA, gelişen teknolojinin hayatımıza girmesiyle birçok alanda değişim yaşandığını kaydetti. Bu duruma paralel olarak ölçekler, zaman, güç, fırsatlar, tehditler, miktarlar ve hızın değiştiğini ifade eden Prof. Dr. İsmail KAYA, bu sonucun ortaya çıkardığı bazı olumsuz tabloları da katılımcılarla paylaştı. Konuşmasında son olarak söz konusu renkli dünyadan veriler sunarak pazarlamanın sırrını açıklayan KAYA, başarıya ulaşmayı;

  • 1 -Çalışmak- Hareket – Bereket
  • 2- Sürekli Yenilik – Yenilenmek
  • 3- İşe, ürüne, sunuma, bilgi katmak için fikir üretmek
  • 4 -Samimiyet ve açıklık
  • 5 -Gönüllere oynamak unsurlarına bağladı.

Sunumun ardından programa katkılarından dolayı İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Pazarlama Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail KAYA’ya plaket ve hediyeleri verildi.
Konferansa İ.İ.B.F Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Ali Sait ALBAYRAK ve Yrd. Doç. Dr. Ali Rıza SAKLI, Öğretim Elemanları ile öğrenciler katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ