Rüyada Gül Görmek

Rüyada Gül Rüyada gül görmek, şerefli olan bir adama veya çocuğa yahut kayıp bir kimsenin gelmesine ya da kadına delâlet ederRüyada gül topladığını gören kimse, hayır, iyilik, sevgi ve hikmete kavuşur. Rüyada bir bahçeden beyaz bir gül kopardığını gören kimse, takva sahibi bir kadını öper.Kırmızı bir gül koparsa, oynak bir kadını öper.

Rüyada sarı bir gül kokladığını gören kimse, hasta bir kadını öper.Çok gül, birbirini takip eden öpüşlere delâlet eder.Henüz açılmamış gül, hâmile olan kadının çocuğunun düşmesiyle tâbir edilir.Bazı tâbirciler gül, ayrılacak veya elden kaçırılacak kadın ve ticarete yahut devamlı olmayan ferahlık ve sevince ya da sonu ve vefası olmayan ahde delâlet eder, dediler.Rüyada genç bir delikanlının kendisine bir gül sunduğunu görse, o delikanlı, o kimseye bir taahhütte bulunur. Ancak sözrnde durmaz.Rüyada gülden başında biı taç olduğunu gören kimse, bir düşmanı ile evlenir.

Bir kadın bu rüyayı görse, tâbir yine böyledir.Yere düşmüş gül, dünyanın devanı ve bekası olmayan ziynetidir. Gül, güzel bir isimle yâd edilmeye de delâlet eder.Gülyağı, zekâya, dinç bir dimağa, halka yakınlığa, mütevazi ve yumuşak olmaya delâlet eder.Gül, ferahlık ve sevince de delâlet eder.Hasta olan bir kimsenin rüyada, gülün altında serilmiş veya gülden bir elbise giydiğini görmesi, kırk gün sonra o hastanın öleceğine delâlet eder. Çünkü gülün mevsimi kırk gündür.

Rüyada gül görmek, şerefli olan bir adama veya çocuğa yahut kayıp bir kimsenin gelmesine ya da kadına delâlet ederRüyada gül topladığını gören kimse, hayır, iyilik, sevgi ve hikmete kavuşur. Rüyada bir bahçeden beyaz bir gül kopardığını gören kimse, takva sahibi bir kadını öper.Kırmızı bir gül koparsa, oynak bir kadını öper. Rüyada sarı bir gül kokladığını gören kimse, hasta bir kadını öper.Çok gül, birbirini takip eden öpüşlere delâlet eder.Henüz açılmamış gül, hâmile olan kadının çocuğunun düşmesiyle tâbir edilir.

Bazı tâbirciler gül, ayrılacak veya elden kaçırılacak kadın ve ticarete yahut devamlı olmayan ferahlık ve sevince ya da sonu ve vefası olmayan ahde delâlet eder, dediler.Rüyada genç bir delikanlının kendisine bir gül sunduğunu görse, o delikanlı, o kimseye bir taahhütte bulunur. Ancak sözrnde durmaz.Rüyada gülden başında biı taç olduğunu gören kimse, bir düşmanı ile evlenir. Bir kadın bu rüyayı görse, tâbir yine böyledir.

Yere düşmüş gül, dünyanın devanı ve bekası olmayan ziynetidir. Gül, güzel bir isimle yâd edilmeye de delâlet eder.Gülyağı, zekâya, dinç bir dimağa, halka yakınlığa, mütevazi ve yumuşak olmaya delâlet eder.Gül, ferahlık ve sevince de delâlet eder.Hasta olan bir kimsenin rüyada, gülün altında serilmiş veya gülden bir elbise giydiğini görmesi, kırk gün sonra o hastanın öleceğine delâlet eder. Çünkü gülün mevsimi kırk gündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.