Rüyada Göğüs tabiri Görmek

Rüyada Göğüs tabiri Rüyada göğsünü geniş ve güzel görmek, kâfirin Müslüman olmasına, asî kimsenin tevbe etmesine, itaat ve ibadet için göğsün genişlemesine, bazan bu rüya, güç ve müşkil şeyleri kolaylaştırmaya delâlet eder.Bir kimse rüyada sevgilisinin göğsünde olduğunu görse, o kimsenin göğsünden şikâyet ettiğine delâlet eder.

Eğer o kimse hasta ise şikâyette bulunduğu hastalığından kurtulmasına delâlet eder. Bazan da göğsün güzelliği, başkasını kendisine tercih etmeye delâlet eder.Rüyada göğsü üzerine bükülmek, nifaka delâlet eder. Bazan. göğüs ilim yahut mal veya hidayet ya da sapıklıktan kişinin sinesinde sakladığı şeye delâlet eder.Göğüs, misafiri veya zevceye yahut büyük kimselerin toplanacakları bir rütbeye delâlet eder.

Rüyada görülen göğüs darlığı, sapıklıktır. Zimmi olan bir kimse göğsünün dar olduğunu görse, malda zarara uğrar. Bazı tabirciler, insanın göğsünün genişliği cömertliğe, darlığı da, cimriliğe delâlet eder, dediler.Rüyada göğsünün taş olduğunu gören kimsenin kalbi katılaşır. Göğüs genişliği, zulme de delâlet eder.Göğüs, üzüntü, keder ve ferahlık evidir. Bundan dolayı bir kimse göğsünün geniş olduğunu görse, sevince erer.

Göğsünün dar olduğunu gören kimseye, üzüntü, keder ve sıkıntı erişir.Bazı tabirciler göğsün genişliği, İslama, darlığı da, isyana delâlet eder, dediler. Kâfir olan bir kimse rüyada göğsünün geniş ve ferah olduğunu görse, Müslüman olur. Ticaretinden kazanç sağlar.Rüyada göğsünde ağrı ve acı bulunduğunu gören kimse, bir günah işler ve bu günahtan dolayı da azap olunur.

Bazı tabirciler, o kimse malını israf ederek Allah (C.C.)’in rızası olmayan yerlere sarfeder ve bundan dolayı da azaba uğrar, dediler.Rüyada göğsünde gizli bir şey taşıdığını ve onu ifşa edemediğini gören kimse, bekârsa evlenir veya o kimse birisine âşık olarak rezil olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.