Rüyada Göbek tabiri Görmek

Rüyada Göbek tabiri Rüyada görülen göbek rüya sahibinin anasına babasına veya kendisinin geçindiği kazancına ya da taahhüt ettiği sanatına delâlet eder. Bazan da göbek görmek, görenin hanımına veya cariyesine ya da kapalı olan cüzdanına delâlet eder.Bir kimse rüyada göbeğinde çirkin bir şey meydana geldiğini görse, o kötülük yukarda da zikrettiğimiz gibi rüya sahibinin anasına veya babasına, yahut çocuğuna ya da malına ait olur.

Hasta olan bir kimse rüyada göbeğinin açıldığını görse, o şahsın öleceğine delâlet eder.Rüyada kendi eliyle göbeğini açtığını gören kimse, harcamak üzere arpa ve buğday koyduğu anbarını veya mahzenini ya da cüzdanını açar. Bazan da göbek sevince ve gizli şeylere delâlet eder. Rüyada iki göbeği olduğunu gören şahıs, iki cariyeye nail olur.Göbek kişinin zevce ve cariyelerden sevdiği ve arzu ettiğidir. Bundan dolayı bir kimse göbeğinde çirkinlik veya güzellik ya da fena bir hal bulunduğunu görse, onun hanımı ve cariyesinin güzellik veya çirkinliğidir.

Rüyada göbeğinde ağrı bulunduğunu gören kimsenin, annesini veya babasını kaybetmesine delâlet eder. Veya anne ve babasının bulunduğu şehirden uzak düşer. Gurbette bulunan bir kimse bu rüyayı görse, o kimsenin bulunduğu şehirden kendi şehrine geri dönmesine delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.