Rüyada Dükkan tabiri Görmek

Rüyada Dükkan tabiri Rüyada görülen dükkan, kişinin hanımı, çocuğu, ölümü, hayatı, malı, makamı, cariye, bineği ve sırrıdır. Bundan dolayı dükkanının yıkıldığını gören kimse, hanımını boşar yahut çocuğundan ayrılır. Çocuğu hasta ise ölür. Yahut malını zayi eder. Cariyesini satar yahut cariyesi ölür. Yahut hayvanını besler ya da gizli sırrı aşikareye çıkar.

Dükkanını hoş ve yeni yahut güzel koktuğunu görse, bekar ise temiz bir kadınla evlenir. Yahut bir çocuğu olur. Hasta ise hastalığından kurtulur ve ömrü uzun olur. Bazan rüyayı görenin kıymeti yüce, mevki ve nüfuzu geniş olur yahut güzel bir cariye yahut iyi yürüyen bir binek satın alır. Ya da sırrını gizli tutar.Bazan dükan, ana ve babaya delalet eder. Çünkü ana – baba, varlığına ve yaşamasına sebeptirler. Bazan da, rüya sahibinin ilmine, nasibine ve sesine delalet eder. Rüyada dükkanda görülen fazlalık noksanlık ve değişme gibi haller dükkanın delalet ettiği kimselere aittir.Bir dükkanda oturduğunu gören kimse hayır ile istifade eder.

Dükkanının yıkıldığını gören kimsenin, ana, baba veya hanımı hasta ise vefat eder. Bunlardan haata kimsesi yoksa, o kimsenin işleri güç ve alış verişinde durgunluk olur.Dükkan, kişinin geçimi ve evleneceği hanımıdır.Kendi dükkanını süpürdüğünü gören kimsenin dükkanında değişiklik meydana gelir. Dükkanın kapısını kırdığını görse, yine tabir aynıdır.

Dükkanların kapılarının kapatılmış olarak görülmeleri, dükkan sahiplerinin eşyalannın revasızlığına, işlerin durgunluğuna ve ticarette mani hallerin meydana gelmesine delalet eder.Dükkanın kapılarını kapatılmış görülürse, sahiplerinin ölümüne, isim ve şöhretlerinin gitmesine delalet eder. Kapıların açılmış olarak görülmeleri, dükkan sahiplerine ticaret kapılarının açılmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.