Rüyada Doğurmak Görmek

Rüyada Doğurmak Bir melik rüyada hanımı hamile olmadığı halde erkek bir çocuk doğurduğunu görse, o melik hazinelere sahip olur. Hamile bir kadın rüyada erkek bir çocuk doğurduğunu görse, o kadın dişi bir çocuk doğurur. Dişi bir çocuk doğurduğunu görse, erkek bir çocuk doğurur. Kız çocuğu tabirce üzüntüden kurtulmaya; erkek çocuk ise üzüntüye delalet eder.Bir hasta rüyada, anasırım, kendisini doğurduğunu görse, o hasta ölür. Çünkü çocuk ölü gibi bezlere sarılır. Bu rüyayı sanatkar olan birisi görse, onu san’at ve işinden menedecek birtakım maniler çıkar. Bu rüyayı fakir bir kimse görse, onu besleyecek ve ona himmet edecek bir adamı çabucak bulur.

Eğer bu rüyayı gören adam zengin ise, zevk ve eğlence yüzünden servetini muhafaza edemez ve onun işlerine bakmak ve nezaret etmek için bir başkası onun üzerine kahren tayin edilir. Çünkü çocuk başkasının elindedir ve işlerini görmekten de acizdir.Bu rüyayı görenin hanımı varsa; hanımının çocuk doğurmayacağına delalet eder. Eğer rüyayı görenin hanımı hamile ise, o kadının erkek bir çocuk doğurmasına delalet eder. Rüyayı gören köle ise, efendisinin onu sevdiğine ve bir kusur işlediğinde ona af ve müsamaha ile muamele ederek azad etmemesine delalet eder. Rüyayı gören düşman ve dava sahibi birisi ise, onun hakim yanında delilinin geçerli olmamasına delalet eder.

Bir kadın rüyada kendisini ağzından doğurduğunu görse, onun öleceğine ve ruhunun ağzından çıkacağına delalet eder. Rüyada kız doğurmak hapis olan bir kimsenin üzüntüden kurtulmasına delalet eder. Erkek bir kimse, rüyada bir oğlan çocuğu doğurduğunu görse, hastalanır. Üzüntüden kurtarır. Düşmanına galip gelir. Adi bir kadından kurtarır.

Kız doğurduğunu gören kimse, her sıkıntıdan kurtarır ve onun neslinden kavim ve kabilesi için makamı yüce bir kimse çıkar. Hayvan doğurduğunu ve bu hayvanın kedi olduğunu görse, doğan çocuk hırsız olur.Doğurmak sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya, aile ve komşularından ayrılmaya delalet eder. Doğmak rahatlığa, kederden kurtulmaya, borcu ödemeye ve tevbe etmeye delalet eder.Rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu gören kadın en sonunda ferahlık, sevinç, müjde, ağırlıktan kurtulmaya ve kurtuluşa ermeye delalet eder. Kız doğurduğunu görse, izzet, şeref, ucuzluk, bolluk, güçlükten sonra kolaylık ve sevinç içerisinde geniş bir rızıkla rızıklanır.

Rüyada doğurduğunu gören kimse, fakir ise zengin olur. Zengin ise, üzüntü ve kedere düşer. Bekarsa çabucak evlenir ve hanımı bir çocuk doğurur. Diğer kimselerin böyle bir rüya görmeleri, onların” hastalanmalarına delalet eder. Hasta olan bir kimsenin çocuk doğurduğunu görmesi, onun öleceğine delalet eder.

Fakir, muhtaç, köle, Üzüntü ve kederli kimselerin böyle bir rüya görmeleri, üzüntü, keder, sıkıntı ve mihnetten kurtulmaya delalet eder. Bu rüya tüccarlar hakkında mallarının gitmesine, misafirler hakkında onların yüklerinin hafiflemesine ve akrabasının ölmesine delalet eder.Rüyada hamile, olduğunu gören kimse, üzülür. Tazarru ve niyazda bulunur. Doğurduğunu görse, üzüntüden kurtulur. Rüyada kızı olduğunu gören kimse, borçlanır. Rüyada kızının öldüğünü ve onun için bir kabir kazdığını gören kimse, borcunu öder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.