Rüyada Çimdiklemek tabiri Görmek

Rüyada Çimdiklemek tabiri Bu rüya, tamahkar olmaya delalettir. Bazı tabircilere göre, çimdik kin ve düşmanlıktır. Bazen sevgiye de işaret eder.Rüyasında birini çimdiklediğini veya çimdiklendiğini görmek, çimdiğin tarz ve şekline göre yorumlanır. Yani çimdiklediği veya kendisini çimdikleyen kişiyle aralarında, ya düşmanlık veya muhabbet meydana gelir.

Bir annenin oğlunu yahut kızını çimdiklemesi onlara duyduğu sevginin ve buna bağlı olarak vereceği terbiyenin ifadesidir.Abdülgani’en Nablusi’ye göre, rüyada birini çimdiklemek onun malına göz koymaya işarettir. Bir kimseyi erkeklik organından çimdikleyen; o şahsın eşine göz diker. Bir insanı karnından çimdiklemek; onun kesesine ve kasasına, uyluğundan çimdiklemek; aşiret ve akrabasının malına, elini çimdiklemek; erkek kardeşinin servetine göz dikmeğe işarettir.

Bir adamın kendisini çimdiklediğini veya zehirli bir hayvanın soktuğunu görmek; aleyhinde konuşulacağına delalet eder. Yılan, akrep gibi zehirli bir hayvanın sokması haram maldır. Haşerat sokması ise düşmanın şerri ile tabir olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.