Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Görmek

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Rüyada cima etmek büyük bir rütbeye delalet eder.Rüyada görülen cimada meni görülse ve uyandığında üzerine guslün farz olduğunu görse, bu rüya batıl bir rüya olduğundan tabir edilmez. Çünkü bu hal ihtilam halidir.Düşmanı ile cima ettiğini gören kimse, düşmanına galip gelir. Dostlarının birisiyle cima ettiğini gören kimse, onlara iyilik eder.

Bazı tabirciler bir kimse rüyada bir adamla cima ederse, o kimse o adamla habersiz olarak bir yerde toplanırlar. Tanımadığı bir adamla cima ettiğini gören kimse, malca israf eder. Cima, borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasına delalet eder.Bir kuşla cima ettiğini gören kimse, düşmanına galip gelir. Eğer kuşu tanırsa, o kimse görmediği bir kimse ile muamelede bulunur.

Rüyada hayvanla cima eden kimse, arzusunun fevkinde bir hayra nail olur.Rüyada cima etmek istediği bir kadının erkek olduğunu gören kimse, memur olmak istiyorsa, olamaz ve ümit ettiği şey de vücuda gelmez. Rüyayı gören halktan birisi ise, dünyalığı güçleşir.Çıplak bir kadınla cima ettiğini gören kimse, üzüntü keder ve sıkıntıdan kurtulur.Yırtıcı bir hayvanla cima ettiğini gören kimse, ne şekilde olursa olsun düşmanına zafer bulur.Rüyada dişi bir aslanla cima ettiğini gören kimse, büyük sıkıntılardan kurtularak zafere erişir ve işi yükselerek halk arasında heybetli ve kendisinden iyilik ümit edilen bir kimse olur.

Rüyada bir hayvanın kendisini cima ettiğini gören kimseye, hayır isabet eder. Bir kimse rüyada aslan ve yırtıcı hayvanların, kendisini cima ettiğini görse, o kimse düşmanından hoşlanmadığı bir şey görür.Rüyada küçük bir kızla cima ettiğini gören kimse, bakire bir cariyenin bekaretini giderir.Kaplanla cima ettiğini gören kimse, zalim bir kavimden bir kadına musallat olur.Rüyada oyluklarının birisiyle diğerini cima ettiğini gören kimse, akrabasından kendisine nikah düşen bir kadınla evlenir.

Zina eden bir kadınla cima ettiğini gören kimseye, haram bir mal isabet eder. Hanımı ile cima ettiğini gören kimse, sanatında kendisine hile eden birisine zafer bulur.Cennet kadınlarının birisiyle cima ettiğini gören kimse, o kadının güzelliği nisbetinde dini emirlere nail olur.Cennet hurilerinin birisiyle cima ettiğini gören kimse, sevinç ve ferahlıkla dini bahislerden hayırlı bir şey duyar. Ve gizli olarak hayırlı bir amel yapar. Eğer o huri açıksa yapacağı hayırda zekat ve cihad gibi açık olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.