Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada Adet Olduğunu Rüyasinda Ay basi oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin hayiz oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder.

Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina isarettir. Ebu Said El Vaiz e göre; bir kadin hayiz oldugunu görse, eger kisir ise çocugu olur. Bazi yorumcular, hayiz görmek yalana delalet eder, diyorlar.

Es Salimi ye göre ; ihtiyar bir kadinin kendisini kirlenmis görmesi ecelinin yaklastigina, küçük kizin bu rüyayi görmesi bikrinin (kizliginin) izalesine, bir rivayete göre ihtiyar kadin ile küçük kizin hayiz görmesi ölüme, diger bir rivayete göre de, küçük kizin bu rüyayi görmesi evlenecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hayiz oldugunu gören kimse mahremine yakinlikta bulunur. Kadin kendisinin hayiz oldugunu görse, günah sayilan bir ise bulasir.

Yikansa günahtan tevbe eder, üzüntü ve kederi gider. Bir kadin kendisinde hayiz kani olmayan bir kan oldugunu görse, kendisi için bir adet haline gelen ve kurtulmak istedigi halde kurtulmasi kolay olmayan bir suç ve kabahatta bulunur.

Bir kadin rüyada hayiz oldugu halde kocasinin kendisiyle cinsi münasebette bulundugunu görse, kocasi ile beraber bulunduklari sehirden göç ederler. Bazi tabirciler, erkegin kendisini hayiz olarak görmesi, yalan söylemesi olarak yorumluyorlar.

Baska bir rivayete görede ; Erkegin rüyada hayiz oldugunu görmesi, kendisine helal olmayan bir kadinla cinsi münasebette bulunmasina isaret eder. Haniminin hayiz oldugunu gören kimsenin is ve mesleginde durgunluk olur.Haniminin hayiz oldugunu gören kimse, arzu ve istekleri yasaklanir, arzusu na kavusmadan mahrum olur. Hayiz, dinde oruç ve namazda noksanliktir.

Hayizin hastalikla tabir edildigi de söylenmistir. Gebe kadinin hayiz oldugunu görmesi erkek çocuk dogurmasina isaret eder.

Farklı Bir Yorum Rüyada Aset Olmak Nedir

Rüyada adet görmek(aybaşı olmak) yalanı çağrıştırır. Rüyada adet olmak sıkıntı çekmeye ve kötü habere yorumlanır. Rüyadaki adet kanaması hastalık olarak ta yorumlanır.

Bir kişi rüyasında eşinin adet olduğunu görürse iş hayatında bazı zorluklar yaşayabileceğine işaret sayılır.

Çocuğu olmayan birisi rüyasında adet olduğunu görürse belki çocuğunun olabileceğine işaret sayılır.

Rüyada adet bezi görmek işlerin düzelmesi olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.