Rüyada Boncuk tabiri Görmek

Rüyada Boncuk tabiri Rüyasında bir boncuk bulduğunu gören, az miktarda mala sahip olur. Veya eline seferden mal geçer.Cabir’ül Mağribi şöyle diyor: Boncuk bulduğunu yahut satın aldığını gören, bir hizmetkar alır. Beyaz boncuk; dindar ve iyi, siyah boncuk; dinsiz ve kötü hizmetçiye işarettir.

Yeşil boncuk ta dindar hizmetçidir.Cafer-i Sadık bu rüyayı şunlarla manalandırıyor: Kötü asıllı zevce, ahlaksız hizmetçi, huysuz cariye, küçük ve devamsız mal, edep, evlat, köle ve ustalık. Boncukların azlığı ve çokluğu da yorumda dikkate alınır.Bazılarına göre dizili olmayan renkli dökme boncuklar görmek, zihni luzumsuz şeylerle meşgul etmeye delalettir.

Dindarlar için renkli ve dizili boncuklar görmek; mal, günahkarlar için üzüntüdür. Bir takım boncuklar deldiğini gören, adi bir kadınla evlenir. Boncuklar yutan, ehemmiyetsiz ve değersiz bir dalda tahsil eder.Yılancık boncuğu; şer mizaçlı, zalim bir zevceye ve huysuz cariyeye delalettir. Yılancık boncuğu alan, böyle bir kadınla evlenir veya cariye alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.