Rüyada Sırtlan tabiri Görmek

Rüyada Sırtlan tabiri Rüyada görülen sırtlan —işleri aksi çıkan — zulümkar ve hileli bir düşmandır. Dişi sırtlan, edepsiz ve sihir yapan bir koca karıdır. Rüyada dişi sırtlan eti yediğini gören kimseye sihir yapılır, ve kendisi bu durumu bilmez. Ancak yapüan bu sihrin çözülmesi ümid edilir.Dişi sırtlana binen kimse, bir kadınla evlenir. Ancak dişi sırtlan sihir yapan bir kadına, soyu sopu bilinmeyen bir adamın hanımına, yiğit ve hilekar insanlara delalet eder.Rüyada erkek bir sırtlana bindiğini gören kimse, saltanata erişir. Erkek sırtlan görmek, sırları meydana çıkarmaya fuzuli şeylere girmeye delalet eder.

Dişi sırtlan görmek de, böylece tabir edilir.Bazan da erkek sırtlan, erkeklik ve dişiliği bilinmeyen kimselere delalet eder. Eğer dişi sırtlan, kadına veya cariyeye delalet ederse, o kadın veya cariyenin görünüşü çirkindir. Dişi sırtlan da, kötü, çirkin ve gaddar bir kadındır. Bundan dolayı bir kimse rüyada dişi bir sırtlana bindiğini görse, kötü, çirkin ve gaddar bir kadına delalet eder.Rüyada dişi bir sırtlana ok attığını gören kimse böyle bir kadınla mektuplaşır. Dişi sırtlana taş veya kurşun attığını gören kimse de yine böyle bir kadına iftira eder.

Dişi sırtlana kılıçla vurduğunu gören kimse, yine öyle bir kadının aleyhinde söz söyler.Bir kimse rüyada dişi sırtlanın südünü içse, bir kadın kendisine zulüm ve hiyanet eder. Dişi sırtlana vurduğunu gören kimse, bir kadınla cinsî münasebette bulunur, veya bir kadınla ilişki kurar.Bir kimse rüyada erkek sırtlanın derisine, veya kemiğine ya da tüylerine dokunduğunu görse, erkekliği ve dişiliği bilinmeyen bilisinin malından eline mal geçer. Rüyada görülen erkek sırtlanın tabiri de, perişan, mahrum ve mağlup olması beklenen bir adamdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.