Rüyada Sırt tabiri Görmek

Rüyada Sırt tabiri Rüyada insan sırtı görmek, sahibine yardımcı olan veya kendisinden yardımcı olması istenen bir kimseye delalet eder. Bazan sırt görmek, elbise gibi üzerinde görünen bayağı maldan kendisine itimad edilmiş şeylere veya arkaya atılarak unutulmuş bir işe delalet eder. Sırt evin dışına veya şehire ya da kara ve sahrada olan yola delalet eder.Rüyada bel kırılması korku ve üzüntüdür. Bazan da öğle namazına delalet eder.Rüyada sırtının siyah veya kırmızı olduğunu gören kimsenin, dövülmesinden korkulur. Sırtının etli, beyaz ve parladığını görse, o kimsenin yeni elbise giymesine delalet eder. Bazan bu rüya, ilme veya çocuğa ya da kendisine yardımcı olacak şöhretli bir sultana yahut mesken veya eve güvenmeye delalet eder.

Bazan da rüyada sırt görmek, gören kimsenin hanımına «Zihar» yapmasına delalet eder.Rüyada dostunun sırtını görse, dostu ondan nefret eder. Düşmanının sırtını görse, düşmanının şerrinden emin olur. Yaşlı bir kadının sırtını görse, — kadın dünya ile tabir edildiğinden dolayı — dünya o kimseden yüz çevirir. Sırtını gördüğü kadının başörtüsü varsa, o kimse elde edilmesi güç olan bir şeyi arar. Kadm gençse kısa bir müddetten beri geciken bir haberi bekler. Sırt görmek, yaşlılığa da delalet eder. Arka tarafta bulunan azaların hepsinin tabiri böyledir. Rüyada sırtının ağrıdığından dolayı büküldüğünü gören kimse, fakir olur ve durumu bozulur.Rüyada insan sırtı görmek, sahibine yardımcı olan veya kendisinden yardımcı olması istenen bir kimseye delalet eder.

Bazan sırt görmek, elbise gibi üzerinde görünen bayağı maldan kendisine itimad edilmiş şeylere veya arkaya atılarak unutulmuş bir işe delalet eder. Sırt evin dışına veya şehire ya da kara ve sahrada olan yola delalet eder.Rüyada bel kırılması korku ve üzüntüdür. Bazan da öğle namazına delalet eder.Rüyada sırtının siyah veya kırmızı olduğunu gören kimsenin, dövülmesinden korkulur. Sırtının etli, beyaz ve parladığını görse, o kimsenin yeni elbise giymesine delalet eder.

Bazan bu rüya, ilme veya çocuğa ya da kendisine yardımcı olacak şöhretli bir sultana yahut mesken veya eve güvenmeye delalet eder. Bazan da rüyada sırt görmek, gören kimsenin hanımına «Zihar» yapmasına delalet eder.Rüyada dostunun sırtını görse, dostu ondan nefret eder. Düşmanının sırtını görse, düşmanının şerrinden emin olur. Yaşlı bir kadının sırtını görse, — kadın dünya ile tabir edildiğinden dolayı — dünya o kimseden yüz çevirir. Sırtını gördüğü kadının başörtüsü varsa, o kimse elde edilmesi güç olan bir şeyi arar. Kadm gençse kısa bir müddetten beri geciken bir haberi bekler. Sırt görmek, yaşlılığa da delalet eder.

Arka tarafta bulunan azaların hepsinin tabiri böyledir. Rüyada sırtının ağrıdığından dolayı büküldüğünü gören kimse, fakir olur ve durumu bozulur.Bazı tabirciler sırtında ağır bir yük bulunduğunu görmek, çoluk -çocuğunun çok, malının azlığına delalet eder, dediler. Rüyada kambur bir adam gören kimsenin malının artmasına veya uzun ömürlü olmasına bazan da çoluk çocuğunun çokluğuna delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.