Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada Bağırsak Rüyada bağırsağın karından dışarıya çıkması, hanımları boşamaya veya ailesinin hastalığına delalet eder.Rüyada bağırsaklardan birisinin çatlaması, ölüme veya hanımlarından ayrı düşmeye delalet eder. Bağırsak maldır. Bundan dolayı bağırsağını yiyen şahıs, kendi malını yer.

Başkasının karnında bulunanları yediğini gören kimse, başkasının malını yer.Bağırsaklarını veya karnında olun şeylerin açığa çıktığını görse, yanında saklı olan malı onun için aşikareye çıkar yahut onu ailesinin ileri geleni çıkarır veya bizzat kendisi çıkarır.

Rüyada bir adamın bağırsağını yiyen kimseye, o adamdan eline yığılmış bir mal geçer ve onu yer. Bazı tabirciler bir kimsenin kızına dünürlerin gelmesine delalet eder, dediler.Bir kimse rüyada karnında bulunan bağırsak ve diğer şeylerin dışarıya çıktığını ve onları karnını yıkadıktan sonra yine oraya koyduğunu veya koymadığını görse, o kimsenin Allah (C.C.)’ın rızasını kazanmak uğrunda öleceğine delalet eder.

Kızı olan adamdan üzerinde bir vasiyet olan kimse, rüyada karnından bir şey çıktığını görse, o kızı evlendirmek için çaba harcamasına delalet eder. Bazı tabirciler, karında olan şeyin dışarı çıkması, sırrı ifşa etmeye delalet eder, dediler.Bağırsak gizli maldır. Rüyada bir adamın bağırsağını yediğini gören kimse, bir yetimin malına vasi veya bir adamın malına vekil olursa, onların malından yer.

Rüyada çokça bağırsak yediğini gören kimsenin keşfedeceği hazineler elde edeceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.