Rüyada Avlanmak Görmek

Rüyada Avlanmak Rüyada av avlamak ganimete delalet eder. Rüyada geyik, dağ keçisi, tavşan ve yabani merkep gören kimse, mal ve ganimete erişir. Öldürmeyi kastetmeksizin bir kuşa veya bir sığıra silah attığını gören kimse, bir kadm veya bir cariyeye iftira eder.

Av köpekleriyle av avladığını gören kimse, emniyete erer ve şöhreti artar. Bir kimse rüyada av köpekleriyle ava çıktığını görse, bu rüya bütün insanlar hakkında hayır ve onun yapacağı bir iş ve harekete delalet eder.Av köpeklerinin avdan döndüğünü görse, korkunun gitmesine, işsiz ve güçsüz oturmaya delalet eder. Av köpeklerinin şehre girdiğini görse, işsiz kalmaya delalet eder.Denizde bir aletle taze tatlı balık avladığını görse, helal kazanca sebep olacak şeye, çalışmaya ve helal olan rızkı istemeye delalet eder.

Erkek kimse için av avlamak, kendi görüş ve çalışmasıyla hile yapmaya delalet eder. Eğer o kimse bekar ise evlenir. Kendisi evli ve avladığı hayvanın ismi de müzekker ise, erkek bir çocuğu, müennes ise, kız çocuğu olur.

Kadının rüyada av avlaması, babasının veya kocasının malını korumaya delalet eder. Kölenin av avlaması efendisinin malından yiyeceği şeye delalet eder. Küçük çocuğun av avlaması, ilim veya sanat öğrenmesine ya da babasının mirasına kavuşacağına delalet eder.Rüyada av avlamak, gaflete ve işinde dikkatsiz olmağa delalet eder.

Bazı arifler bir avın peşine düşüp giden kimse, gafil olur, dediler.bazen da rüyada av avlamak gafil kimseler ile beraber nefsanî arzulara uymaya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.