Rüyada Kurt tabiri Görmek

Rüyada Kurt tabiri Rüyada görülen kurt, zalim bir düşman ve yalancı bir hırsızdır. Kendi evinde bir kurt olduğunu gören kimsenin evine bir hırsız girer.Bir kimse rüyada bir kurdun kendi ineğini terbiye ettiğini görse, o kimse hırsız neslinden yere atılıp terkedilmiş bir çocuğu bulup büyütür ve terbiyesini üzerine alır. Fakat çocuk büyüdükten sonra o kimsenin malının gitmesine ve işlerinin dağılmasına sebep olacak hareketlerde bulunur.Bir kimse rüyada bir kurt görse, suçsuz kimseyi suçlar. Bir kimsenin rüyada kurdun öküze döndüğünü görmesi, hırsız bir çocuğun insaflı ve güzel bir kimse olmasına delalet eder.

Bazıları da, bir kimse rüyada bir kurt görse, o kimse reisinden hoş bir söz işitir yahut hayır ve iyiliğe kavuşur, dediler. Eğer kurdu avladığını görse, sevinç ve şahadete nail olur.Kurt, senenin günlerine delalet eder. Çünkü kurtlar nehri geçerken birbirlerinin arkası sıra dizilip intizamlı bir şekilde geçerler. Nitekim senenin zamanları da birbirini takip ederler.Kurt, işini aşikare yapan hırsız bir  düşmana delalet eder.Bir kimse rüyada kurt olduğunu görse, o kimse sevinç ve ferahlığa kavuşur.Kurt sütü, korkuya ve bir işin gitmesine delalet eder.

Kurt, kahredici zalim bir kimsedir. Ya da zayıf bir hırsız, yahut yalancı ve muhalif bir adamdır. Kurt ile uğraştığını gören kimse (anlatıldığı gibi) bir kimse ile uğraşır.Kurdu görmek, aile ve akrabaya yalan, hile ve düşmanlığa delalet eder. Bir kimsenin rüyada bir köpek ile bir kurdun bir yerde birleştiklerini görmesi, aile ve akrabalarına nifak ve hile etmesine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.