Rüyada Kaplan tabiri Görmek

Rüyada Kaplan tabiri Rüyada kaplan zalim bir sultan veya kuvvetli aşikare bir düşmandır.Rüyada bir kaplan öldürdüğünü gören kimse, bir’ düşmanı kahreder. Kaplan eti yediğini gören kimse, mal ve şerefe naü olur. Kaplana bindiğini gören kimse, büyük saltanata nail olur. Kaplanın kendi üzerine bindiğini gören kimseye, sultan tarafmdan bir zarar gelir. Kaplanla cima yaptığını gören kimse, zalim bir kavimden olan fasıka bir kadına musallat olur. Evinin içerisinde bir kaplan bulunduğunu gören kimsenin evine, fasık bir kimse hücum eder.Rüyada bir kaplan veya pars avladığını gören kimse, fasık bir adamdan menfaat elde eder.

Bir kaplanın kendisini ısırdığını gören kimseye, ısırdığı miktarda bir zarar isabet eder.Kaplan erkek bir adama delalet eder. Kaplan kadına da delalet eder. Bu tabir ise kaplanın renginin değişmesinden dolayıdır.Kaplan hile sahibi bir kimsedir. Kaplan hastalığa ve göz ağrısına delalet eder.

Kaplan sütü, onu içen kimse için meydana çıkacak düşmanlıktır. Kaplan, düşmanlığı şiddetli inatçı bir düşmandır. Kaplanın, kin ve düşmanlığı arslandan daha fazladır.Rüyada kaplan ile mücadele veya mukatele ettiğini gören kimse, kaplan gibi düşmanlıklı bir kimse ile münakaşa yapar.Rüyada kaplan gören kimse, günahlarından istiğfar eder.Kaplan, halkın kendilerinden korktukları bir.kavme ve feryad etmeye delalet eder.Kaplan, fen bilgilerini bilen bir gurup insana da delalet eder.Bu tabir kaplanda çeşitli renk ve beneklerin bulunmasından dolayıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.