Rüyada Kadınlık organı Görmek

Rüyada Kadınlık organı Rüyasında zevcesinin iki cinsiyet organı (ferci) olduğunu gören, iki işe başlar. Birinde muvaffak olur. Öbür işi bozulur. Kendisinde kadın gibi ferc olduğunu gören, alçalır. Böyle bir çift ferce sahip olan kadın tarafından iş görür. Fercinden su aktığını gören kadının çocuğu olur. Fercinin demirden veya başka bir madenden olduğunu gören kadın, kısır kalır. Bu rüya iyi değildir.Zevcesinin fercinin olmadığını yahut arkasında bulunduğunu görenin, işleri bozulur. Aşağılık durumlara düşer. Bu organın kesildiğini görmek, düşmanın galibiye-tine işarettir. Kadının fercinden ikrah olunacak bir şey çıktığını görmek, hayırsız evlada delalet eder.

Çıkan iyi bir şey ise çocuk salihlerden olur. Zevcesinin fercine baktığını gören, şiddet ve zaruretten kurtulur. Bir kadın fercinden ateş çıktığını görürse, hükumette büyük mevki ihraz edecek bir çocuğu olur. Fakat ekmek çıkarsa, tabir iflas ve fakirliktir.Bir kadının fercinde gördüğü iyi ve kötü her şey kendisine nispet edilir. Kadının fercinden güzel kokular yayılması, onun iffetli olduğuna işaret eder. Çirkin kokular dağılması ise, fuhuşla meşgul rezil biri olduğuna delalettir.

Ma’ruf bir kadının fercini sülük veya başka bir hayvanın emdiğini yahut etrafında dolaştığını görmek, onun günahkarlardan olduğuna işarettir. Bu kadın tanınmıyorsa, yorum rüya sahibi ile alakalıdır ve iyi değildir. Bir rivayete göre akılsız bir adamdan dünyalık almaktır.Zevcesinin fercini büyümüş görenin evladı ve nesli çok olur. Müreffeh yaşar. Rüya sahibi kadınsa çok çocuk doğurur. Eşi ile güzel geçinir. Fercin küçülmesi, evlattan mahrum kalmak, fakr-ü zarurete düşmekle tabir edilir. Ferci eğri olan kadın, harama meyleder. Beyaz ve semiz ise, iffetlidir. Siyahsa fuhuş ve zina işaretidir. Başka bir renkte ise ruhen hafimeşrep olmakla beraber, fiiliyatta ismetlidir. Yani yaşayışı ahlaksızca değildir. Ancak zihniyeti pek iyi sayılmaz.

One thought on “Rüyada Kadınlık organı Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.