Rüyada Isırmak Görmek

Rüyada Isırmak Rüyada diş ile ısırmak hiledir. Bazı tabirciler kir ve düşmanlıktır, dediler. Bazıları da ısırmak —gerek insan ve gerel hayvan olsun— ışınlan şeyi aşırı derecede sevmeye delalet eder, dedi ler. Isırmak, mihnet ve meşakkata da delalet eder.Bir kimse rüyada etini ısırsa ve koparıp atsa, o kimsenin fitne çı karan birisi olduğuna delalet eder.

Bir kimse rüyada bir insanın parmak uçlarını ısırdığını görse «Aralarında başbaşa kaldıkları vakit de (size karşı olan kinlerin) den dolayı parmaklarının uçlarını ısırırlar.» (Sure-i Ali İmran, ayet 119) mealindeki ayete göre
Rüyada kendi parmaklarını ısırdığını gören kimse ise, pişman olur. Bazı tabirciler o kimse: «O gün (her) zalim (nedametle) iki elin ısıracak» (Sure-i Furkan, ayet 27) mealindeki ayet işaretince zalim olur, dediler.Isırılan yerden kan çıkması günah içerisinde zahmet çekmeye delalet eder. Isırmak, fazla sinirlenmeye de delalet eder.Rüyada bir insanı ısırdığını gören kimse, ömrü refah ve surur içinde geçer. Ancak o kimsenin göz veya kalbi ağrır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.