Rize'ye yepyeni bir hizmet Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Rize’ye yepyeni bir hizmet

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rizeli genç işadamları tarafından Rize’ye kazandırılan kazık çakma makinesinin tanıtım programına katıldı.

Daha önceleri başka illerden getirtilen kazık çakma makinesi, Rize’de ilk defa yerli bir firma tarafından inşaat sektöründe kazık ve ankraj işlerinde kullanılmak üzere Rize’ye bir makine kazandırıldı.

Tanıtım programına katılan Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı; “ Rize’de ilk defa yerli bir firma tarafından inşaat sektöründe kullanılmak üzere genç iş adamları bir makine alarak Rize halkının hizmetine sundular. İnşaat sektöründe iş yapanlar mümkün olduğu kadar bu tip makineleri tercih etmelidirler.

Çünkü kazık ve ankraj sistemli makineleri kullanırsak bina yapımlarında hiçbir çökme ve kayma tehlikeleri yaşamayız. Bu tip makineleri dışarıdan getirtmeye kalksan maliyeti çok yüksek oluyor. Hemşerilerimizden isteğimiz bu tür değişimlere öncelik göstersinler. Yerli bir firmamız böyle bir makine almış ve Rize piyasasına sürmüş. Ben kendilerine hayırlı olsun diyorum. Hemşerilerimden de eşit şartlarda yerli firmayı tercih etmelerini arzu ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ