Rize'de Karla Mücadele Devam ediyor Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Rize’de Karla Mücadele Devam ediyor

Rize’nin yüksek kesimlerini iki günden beri etkisi altına alan kar yağışı nedeni ile Rize Belediyesi Tuz lama ve Kar temizleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Rize Belediyesi Makine Parkı bünyesine yeni katmış olduğu Tuzlama ve Kar temizleme aracı ile bugünde dağbaşı mevkiinde çalışmalarına devam etti.

Kentin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı devam ederken, vatandaşların mağdur olmaması için Belediye Başkanı Halil Bakırcı, araç filosu ve donanımlı ekiplerine talimat vererek, kar temizleme ve Tuzlama çalışmalarını gece gündüz kontrol altında tutmalarını istedi.

Rize Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü yüksek kesimlerdeki karla mücadele çalışmalarını sürdürürken, Merkez de başlayacak olası Kar yağışına karşıda tüm cadde ve sokaklarda, kaldırım ve yol kenarlarının temizlenmesi için ekiplerin hazır bulunduğunu söyledi.

Fen işleri Müdürlüğü’nün yürüttüğü karla mücadele çalışmalarına Temizlik işleri ve Park Bahçeler müdürlüğü ekipleri destek veriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. yiğitertuğrul dedi ki:

  yağsınyağsın

 2. Anonim dedi ki:

  BELEDİYE ANCAK DAĞ BAŞINI TEMİZLESİN BUNE REZİLLİK ŞEVKİ YILMAZ VE HIZIR DÖNEMİNDE BİLE ŞEHİR MERKEZİ AYNI GÜN TEMİZLENYORDU.ŞEHRİN MERKEZİ REZALET.HALK OLARAK BİZİM KUSURMUZ YOK ESKİDEN ESNAF KAPAISININ ÖNÜNÜ TEMİZLERDİ.ŞİM HERŞEYİ BELEDİYEDEN BEKLİYORLAR. YAZIK KİNE YAZIK…

 3. RİZE/DÖRTYOL dedi ki:

  YETER Kİ YAĞSIN YAAA…. BIRAKIN TEMİZLEMEYİ

 4. muhamemet şirin dedi ki:

  bune abi her yer kar D:

BİR YORUM YAZ