Rize Üniversitesinden Kadınlara Destek Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Rize Üniversitesinden Kadınlara Destek

Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi, 8 Mart Dünya Kadınlar günü hazırlıkları ile ilgili Rize Üniversitesi ev sahipliğinde toplandı.
Kadınlar arası dayanışmanın yanı sıra, yapılan çeşitli etkinliklerle toplumdan beklentilerin sıralandığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel, Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri hazırlık çalışmalarını gerçekleştirdiği toplantıda masaya yatırdı.

Rize Üniversitesi Rektör Vekili ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman KARAMUSTAFA ve RÜ Genel Sekreteri Ali Rıza KÖROĞLU toplantıya iştirak ederek, hem destek verdiler hem de çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İkbal TELCİ öncülüğünde bir araya gelen üyeler arasında RÜ temsilcileri ve Kent Konseyi doğal üyeleri Yrd. Doç. Dr. Ümit DENİZ ile Personel Daire Başkanı Nagihan KAYNAK da yer aldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlıklarını hummalı şekilde sürdüren Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi, toplantıyı görüş alışverişinde bulundukları konuları karara bağlayarak tamamladı. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı İkbal TELCİ, desteklerinden dolayı başta Rize Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif YILMAZ olmak üzere, tüm üniversite mensuplarına teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ