Rize Üniversitesinde Görevde Yükselme Sınavları Yapıldı Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Rize Üniversitesinde Görevde Yükselme Sınavları Yapıldı

Rize Üniversitesi Personel Daire Başkanlığınca, üniversite idari personeline yönelik olarak yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarının sonuçları açıklandı.

Rize Üniversitesi (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi) Genel Sekreterlik Personel Daire Başkanlığı koordinesinde şef kadrosu için yapılan ve 24 kişinin başvuru yaptığı sınavda, 20 kişi başarılı oldu. 12 kişinin başvurduğu Memur- Bilgisayar İşletmeni kadrosunda ise toplam 11 kişi başarılı olarak, bir üst unvana atanmaya hak kazandı.

Rize Üniversitesi Personel Daire Başkanlığınca gerçekleştirilen Unvan Değişikliği Sınavı sonuçları da açıklandı. 13 personelin başvuru yaptığı sınavda, 12 kişi başarılı oldu. Yapılan sınav sonuçları optik okuyucu ile okunarak, eğitim ve sınav komisyonunca aynı gün ilan edildi.

Rektörlüğe Prof. Dr. Arif YILMAZ’ın atanmasından sonra her alanda hızlı bir büyüme gerçekleştiren Üniversitede, akademik ve idari personelin eğitimine de önem verilmekte ve hak eden personelin özlük haklarını düzeltilmesine de dikkat edilmekte. Rize Üniversitesi, kendi personeli dışında, ÇAYKUR personeli için de görevde yükselme ve unvan değişikliği eğitim ve sınavlarını gerçekleştirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ