Rize Üniversitesinde Basketbol Şöleni Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Rize Üniversitesinde Basketbol Şöleni

BasketbolRize Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz’ın davetlisi olarak Rize’de bulunan Gürcistan Tiflis Tıp Üniversitesi Basketbol Takımı (TSMU), KTÜ (Karadeniz Teknik Üniversitesi) Basketbol Takımı ile yaptığı dostluk müsabakasını 102-59 kazandı.

Gürcistan 1.basketbol liginde oynayan (TSMU) Gürcistan Tiflis Tıp Üniversitesi Basketbol Takımının, Rize Üniversitesi ile yaptığı maçta olduğu gibi, KTÜ maçına da Rize Üniversitesi logolu armalarının bulunduğu formaları ile çıkmaları dikkat çekti.

Maçın ortalarına kadar başa baş geçen mücadele, maçın sonlarına doğru (TSMU) Gürcistan Tiflis Tıp Üniversitesi Basketbol Takımının açık ara galip gelmesi ile sona erdi. Maç sonucunda iki takım teknik ekip ve oyuncuları, Rize Üniversitesi yetkilileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Rize Üniversitesi sosyal tesislerinde yenilen akşam yemeğinin ardından KTÜ basketbol takımı Rize’den ayrıldı.

Gürcistan 1.basketbol liginde oynayan (TSMU) Gürcistan Tiflis Tıp Üniversitesi Basketbol Takımının, Rize Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda, 17 Ocak 2012 Salı günü akşam 19:00 da Artvin Çoruh Üniversitesi Basketbol takımı ile de dostluk maçı yapacağı öğrenildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ