Rize Üniversitesinde AB Proje ve Koordinasyon Toplantısı Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Rize Üniversitesinde AB Proje ve Koordinasyon Toplantısı

Rize Valiliği AB Proje ve Koordinasyon Birimi toplantısı Rize Üniversitesi’nde yapıldı. RÜ Rektörü Prof. Dr. Arif YILMAZ’ın iştirak ettiği ve birim üyelerinin hazır bulunduğu toplantıya, Rize Valiliği İl Daimi Temas Noktası ve AB Proje Koordinasyon Birim sorumlusu Vali Yardımcısı Mustafa ERKAYIRAN başkanlık etti.

Amacı; Kurum ve kuruluşlarca yapılan projelendirme faaliyetlerinin koordinasyonu, AB tarafından ilan edilen ve ülkemizin yararlanabileceği tüm hibe programlarının ilimiz içinde tanıtılması, bu kapsamda projeler hazırlanması gibi çalışmalar olan AB Proje ve Koordinasyon Birimi’nce, RÜ Rekrötü Prof. Dr. Arif YILMAZ’a hayata geçen projeler hakkında bilgi verildi.

Toplantıya, RÜ Rektör Yrd. Prof. Dr. Adnan MİDİLLİ, Öğr. Gör. Ahmet TAN, Öğr. Gör. Ozan SELCİK, Personel Daire Başkanı Nagihan KAYNAK, İl Emniyet Müdürlüğü’nden Şube Müdürü A.Rahmi KIRKPINAR, İl Sağlık Müdürlüğü’nden Şube Müdür Vekili Fatma KAZANCI, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü’nden Müdür Vekili Güler TOPUK, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nden Üretim Müdürü Hakan BİRBEN, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Öğretmen Hüseyin ÖZTÜRK, Jeoloji Mühendisi İlker SARI, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’nden Ziraat Mühendisi Mehmet KÖSEOĞLU (Birim Koordinatörü), Rize Belediye Başkanlığı’ndan Çevre Mühendisi Ümit Hüseyin SARI, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden Su Ürünleri Yüksek Mühendisi Seda DALGIÇ, İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nden Sosyal Çalışmacı Zeki KARATAŞ ve Birim Sorumlusu Halil İ.KOTİLOĞLU katıldı.

Rize Valiliği AB Proje ve Koordinasyon Birimi haftalık olağan toplantısı, konuşmacıların Rize genelinde yapılacak projelendirme faaliyetlerinde Rize Üniversitesi ile ortak çalışma taleplerini dile getirmesiyle tamamlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ