Rize Hava Durumu

26.11.2018
2.657
Rize Hava Durumu

Rize İlimizde Hava Durumu. Rize İlimize Ait Aşağıda 5 Günlük Hava Durumu Raporu Bulunmaktır. Aşağıdaki Veriler Metooroloji Genel Müdürlüğünden Alınmıştır.
*Bu sayfadaki son durum bilgileri Kalite Kontrolünden geçmemiştir.
Bu sayfadaki “Gün Doğumu” ve “Gün Batımı” bilgileri sadece genel bilgilendirme amacı ile verilmekte olup gözlem istasyonumuzun bulunduğu yerin enlem ve boylam değerleri temel alınarak hesaplanmaktadır. Farklı hesaplama yöntemleri kullanılarak farklı sonuçlar elde edilmesi mümkündür.

Rize İlimizin 5 Günlük Hava Durumu Tahmin Raporu
RIZE

Rize ilimize ait hava durumu raporları hergün değişmekte ve güncellenmektedir.Rize Hava Durumu Tahmin Raporlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. muhammet civelek dedi ki:

  güzel rizem

 2. Anonim dedi ki:

  güzel rize

 3. antalyalı dedi ki:

  bizde antalyada yanıyoruzz yazın 45 derece bu kış günü bile dışarda ğüneşş bii kar yağsa diyoruz antalya merkeze 30 yıldır kar yagmıyooo

 4. Rize'de havalar Düzelmez dedi ki:

  Bu memlekette havalar nasıl düzelecek ben bilmem. Nasıl düzelsin hergün yağmur. Kış geliyor soğuktan gezemiyoruz. Yazın desen hergün yağmur. Bak şimdi baktım hava durumuna gene yağmurlu yaw :)

 5. Havalar Ne Zaman Düzelecek dedi ki:

  Ya bu Rize’de havalar ne zaman düzelecek. Her zaman yağmur yağmur. Bir günde güzel bir güneş açsa fenamı olur. Neyse yağmurda olmasa bu memleket bu kadar güzel olmazdı hoş. İnşallah kısa zamanda havalar düzelir. Bi güzel iş stresini atarız.