Mavi Anemon Çiçeği Kremi Nedir

04.12.2019
593
Mavi Anemon Çiçeği Kremi Nedir

Bu Makalemiz Kadınların Çok Hoşuna Gidecek. Kadınların en büyük sorunlarından olan erken yaşlanma ve cildin erken kırışması. Bakımlı ve kendini seven kadınların ilgileceği bir makalemiz.

Yaşlanma ve cilt pürüzlerine karşı bitkisel çözüm!

Dermoday Mavi Anemon Çiçeği Kremi, bitkilerin büyüme faktörü olan Kinetin’in en yüksek oranda kullanıldığı cilt bakım kremlerinden biridir. Cilt bakımında bilimsel olarak etkisini kanıtlamış bitki özleri Mavi Anemon Çiçeği Kremi’nde bir araya gelerek size genç ve pürüzsüz bir cilt sunar!

Mavi Anemon Çiçeği Kremi Etkileri:

Yüz ve boyun bölgesinde ki çizgi ve kırışıklıkları azaltır,
Elastikiyet kaybını giderir, cildi sıkılaştırır,
Cildinizinin kaybettiği nemi kazanmasını sağlar
Sivilce, akne, güneş yanığı ve yaşlılık lekelerini yok eder,
Ten koyuluk farklılıklarını azaltır,
Serbest radikallere karşı bariyer fonksiyonları güçlendirir,
Pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. 

Mavi Anemon Çiçeği Kremi İçeriği:

Kinetin
Zea Mays Germ
Arbutin
Macadamia Ternifolia
Muira Puama
Soja Hispida Oil
Grape Seed
Guarana
Calendula Officinalis
Jojoba
Aloe Vera
Caffeine
Alpha Lipoic Acid
Hyaluronic Acid
Collagen
Niacinamide
Vitamin A
Vitamin B5
Vitamin C
Vitamin E 

Mavi Anemon Çiçeği Kremi Kullanımı:

Cildinizi temizledikten sonra, nazikce kremi cildinize yediriniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa az miktarda uygulayınız.

Mavi Anemon Çiçeği Yan Etkileri:

Dermoday Mavi Anemon Çiçeği’nin herhangi bir yan etkisi yoktur.

Uyarılar

DERMODAY BLUE ANEMONE +plus göz altı bölgesi için formüle edilmemiştir. İnsan vucudundaki tüm organlar kanda bulunan demir (Fe) in taşıdığı oksijen ile nefes alırlar.Bunun tek istisnası gözümüzdeki kornea tabakasıdır.Kornea damarsızdır ve oksijeni gözyaşından temin eder.

Göz altına krem uyguladığımızda krem, çok ince olan göz altı cilt derisinden içeriye geçer ve gözyaşına karışır.Bu kornea nın nefes alamamasına,bulanık görmeye ve gözde kaşıntıya sebep olur.

Göz altı yaşlanmasını yavaşlatmak için %12 acetyl hexapeptide3 içeriğiyle Dermoday eye restoring cream ürünümüzü ,Göz altı morlukları ve torbalanmalarından şikayetçi iseniz için ödüllü eyeseryl içeriğiyle Dermoday eye dark circle ürünümüzü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Nilgün Belgün sayesinde krem satışları patladı

Ürün içeriğinde kullanılan aktifler.

Tiyatrocu Nilgün Belgün, Kanal D’de yayınlanan "Sabah Sabah Seda Sayan" programında iki yıldır kullandığı anemon çiçeği kremi sayesinde cildinin güzelliğini koruduğunu söyledi. Mavi anemon çiçeğinden üretilen ürünlerin satışı bir anda patladı. 

Nilgün Belgün, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu "Sabah Sabah Seda Sayan" programında, hassas temizleme köpüğü, kinetin içeren destekleyici serum, göz bakım kremi ve cilt bakım kremiden oluşan ürünleri iki yıldır ABD’den getirttiğini, Türkiye’de satışa sunulduktan sonra bunları eczaneden almaya başladığını söyledi. 

Belgün, ürünlerin ABD’de Brad Pitt, Jenifer Ariston gibi Hollywood yıldızları tarafından da kullanıldığını belirtirken, "Ben dört ürünü de kullanıyorum. Özellikle cilt kremi botoks etkisi yapıyor. Türkiye’de de Amerika’daki fiyatıyla satılması çok iyi oldu" dedi. İşte bu sözler, kullandığı kozmetik ürününün satışlarında patlama yarattı. 

Amerika’da anemon çiçeğinden üretilen, ülkemizde de şubat ayından beri satılan ürünlerin Türkiye’deki satış müdürü Dr. Kaan Oran, Kinerase cilt bakım ürünlerinin Amerika’da 2,5 yıldır satıldığını, Valeant İlaç’ın ise Türkiye pazarına şubatta Kinerase ürünleriyle girdiğini söyledi. Ürünlerde kullanılan kinetin maddesinin dünyada sadece Valeant ilaç tarafından 0.1 oranında etkin kullanım hakkının olduğunu belirten Dr. Oran, "Mavi anemon bitkisi İsviçre’de yetişiyor ve baharın habercisi.

Mavi anemon bitkisinden üretilen kinetin maddesinin ise üç etkisi var. Çok iyi nemlendiriyor. Güneşe bağlı oluşan lekeleri gideriyor. Oluşmuş kırışıklıkları ortadan kaldırıyor. Kinetin vücutta var olan bir molekül olduğu için ürünler hücre düzeyinde etki yapıyor. Klinik çalışmalar dışarıdan deriye uygulandığı zaman cilt hücrelerinin yaşlanmasını da geciktirdiğini gösteriyor" dedi.
Son 2 haftadır ürün yetiştiremiyoruz

Valeant ilaç tarafından Anemon çiçeğinden üretilen ürünlerin 2005 New York Moda Haftası’nda kullanıldığını da söyleyen Dr. Oran, şubattan beri ürünlerin İstanbul’da 100 eczanede satıldığını, ancak son 2 haftadır satışların patladığını ve ürün yetiştiremediklerini anlattı. Dr. Oran, makyajla kullanılabilen ve 25 yaşından itibaren tavsiye edilen ürünün akneli ve alerjik ciltlerde de kullanılabileceğini belirtti.
Etkisini 1 ayda gösteriyor

Ciltteki bir hücrenin döngüsünün 28 gün olduğunu söyleyen Dr. Kaan Oran, kremin kırışıklıklar üzerindeki etkisini ilk ayda gösterdiğini, sabah akşam düzenli kullanılırsa üç ay kullanıldıktan sonra çok belirgin bir etki yarattığını belirtti. Ayrıca ürünler yüzün yanı sıra omuz, dekolte ve boyun için de kullanılabiliyor.
Kaynak: Yeliz ÖZ / Hürriyet – Kelebek

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.