Mavi Karadeniz Tv Canlı Yayın İzle

Karadenizimizin Güzide Kanalı Olan Mavi  Karadeniz Tv’yi sitemiz üzerinden online olarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bazen teknik Aksaklıklardan dolayı yayın kesilebilmektedir. İyi Seyirler Dileriz.

149 thoughts on “Mavi Karadeniz Tv Canlı Yayın İzle

  1. MERHABA BEN SELİM ŞAHİN AİLECEK CAFER ERDOĞAN HAYRANIYIZ. SANATÇIMIZDAN ELLİK ÇALMASINI İSTİYORUZ.ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

  2. iyi yayınlar uğur abi ben çiftlik köyünden habib şen programınızı beğeniyle izliyorum göreleden yukarı çıkalım çanakçıya şarkısını çalarsanız sevinirim tüm görelelilere gelsin..

  3. Merhabalar ben Romanyada mackali süleyman mukemmel bir yayin kalitesi yayinlarınızın devam edmesini temenni ederim yanliz bir numara seref kara kukooooooooo:)))

  4. Ben KARABÜK’ten Mecit kudret YAKUPOĞLU Cengiz selimoğlu’na Utku GÜVERCİN’den selamlar programınızı başarılı buluyoruz iyi yayınlar BİZE HER YER TRABZON :)

  5. iyi yayınlar kastamonudan enver akyol yayınınızda başarılar dilerim saygılar.tanıyanlara selamlar

  6. guzeller guzelı delıler delısı gelıncık gunaydın sen gunu aydınlatan guzellerdensın ben genel kurmay hava kuvvetlerınde askerlık yapıyorum ve ızıne geldım adım cengız gelıncık bana selcuk balcıdan denız ustunde fenerı calarmısın sana gelsın ve burdan komutanım olan caykaralı kurmay albay celal başogluna selamlarımı ıletıyorum akyazılı cengız

  7. hayırlı yayınlar ben dadas butun erzurumlulara ve bayburtlulara erzurum dolu dadas turkusunu calmanızı rıca edıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.