Kültürümüz

Kültürümüz

Kalabalık ortamların eğlence anlayışından uzak bazı iletmelerde organizasyonların daha değişik yapıldığı bu ilçede açıkça kendini gösteriyor. Açık hava tiyatrosunda düzenlenen yarışmada halkında katılımı renkli görüntülerin ortaya çıkışını sağlamış özellikle yerel sanatçıların katılımı DJ olarak sahne arkasında yer alan bayanın işini kolaylaştırmış. Yarışmaya katılanların her telden şarkılar söylemesi halkı coştururken heyecanlı anların yaşanmasına da olanak sağlamış görünüyor.

Düzenlene programların yerel televizyon kanallarında yayınlanması birçok büyük ulusal kanalında dikkatini çekmişe benziyor. İlçe belediyesinin düzenlediği müzik eğlence programında DJ olarak kullanımı gençlerin dikkatinden kaçmamış. Özellikle bayan odaklanan gençler yarışmaya daha fazla ilgi gösterdiklerini belli etmektedir.

Halkın en sevdiği müzikleri söyleyen yarışmacılar aynı zamanda halkın jüri olduğu gecede kıyasıya yarıştılar. En güzel sesin kızın olduğuna karar veren jüri en adil seçimi yaptıklarını savundular. Durumdan memnun olmayan halktan kızlar tepki gösterseler de gençlerin olaya abartılı yaklaşımı bu tepkileri gölgede bıraktı. Oy birliği ile seçilen güzel sesin sahibinin aynı zamanda en güzel kızlardan olması gençlerin ilgi odağı olmasında neden olduğu bilgisi, verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.