Gençlik Meclisi İstişare Toplantısında Bir araya Geldi Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Gençlik Meclisi İstişare Toplantısında Bir araya Geldi

Rize Kent Konseyi Gençlik Meclisi, 4. Genel Kurul İstişare toplantısını Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirdi.

İstişare toplantısına Rize Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hakkı Zırh, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ömer Yılmaz, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Eş Başkanı Dilek Kansız, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Kültür, Sanat ve Tiyatro Birim Başkanı Hatice Semiz, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan istişare toplantısı yapılan bilgilendirme sunumları ile devam edildi. Rize Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Ömer Yılmaz konuşmasında; “ bugün burada toplanmamızın nedeni kent konseyini, gençlik meclisimizi daha aktif hale nasıl getirebiliriz, yeni genç arkadaşlarımızı nasıl kazanabiliriz ve daha etkin projeler üretebilmektir” dedi.

Toplantıda söz alan Rize Kent Konseyi Yönetim Kurul Başkanı İ.Hakkı ZIRH; Ggençlerin çalışmalarının gönüllülük esasına göre başarılı bir şekilde yürütüldüğünü yeni projelerin hareket getirerek başarı kazanılacağını belirtti. Kentimizin yaşanabilir kentler sıralamasında daha üst seviyelere çıkması için hepimize görevler düşmektedir. Özellikle geleceğimiz olan siz gençler daha fazla çalışıp kentimizin ve sizlerin geleceğini hazırlamanız gerekmektedir. Gençlik meclisinin çalışmalarında kentte yaşayan ve olumlu işler yapmak isteyen tüm gençlere açık olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından Rize Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi Sevim Zaimoğlu hazırlamış olduğu sunumla davetlilere kent konseyi hakkında bilgi verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ