Çaykur'da Facebook ve Twitter dönemi Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Çaykur’da Facebook ve Twitter dönemi

Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, teknolojinin geldiği son noktayı kurumun her aşamasinda en ileri düzeyde uygulanır hale getirilecerini söyledi.

Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu, teknolojinin geldiği son noktayı kurumun her aşamasında en ileri düzeyde uygulanır hale getirerek değişen dünyaya adapte olacaklarını, Çaykur´u daha ileriye taşımak için bunu aşama aşama gerçekleştireceklerini söyledi.

Genel Müdür Sütlüoğlu yeni nesil tüketiciye yeni nesil iletişim kanalları ile ulaşacaklarını belirterek, bunun ilk örneği olan sosyal medya ile ilgili olarak Çaykur´un kurumsal Facebook ve Twitter sayfalarının açılışını yaptı.

Her on gençten dokuzunun Facebook veTwitter´i aktif olarak kullandığını belirterek, Türkiye de 30 milyonun üzerinde Facebook kullanıcısı olduğunu, etkin olarak kullanılan bu mecranın kendileri için de önemli bir platform olduğunu söyledi. Gerek yeni ürün tanıtımları için gerekse mevcut ürünler ile ilgili tüketiciler ile direkt temas kurarak onların Çaykur ürünleri ile ilgili görüş ve önerilerini dikkate alacaklarını ve tüketici görüşlerinin kendileri için önemli bir belirleyici unsur olacağını sözlerine ekledi.

Yapılan sunum Genel Müdür Sütlüoğlu´nun Facebook veTwitter´e ilk mesajı olan şu sözlerle sona erdi; “Gelecekte Dünya Nereye Gidecek Kimse Bilemez Ama Türkiye’nin Çayı Çaykur; Gelecekte de Lider Marka Olmaya Devam Edecek…”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ