Bayrampaşa'dan Bakırcı'ya Ziyaret Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Bayrampaşa’dan Bakırcı’ya Ziyaret

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner ve yanında bulunan çalışma arkadaşları Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’yı makamında ziyaret etti.

İstanbul Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve Danışmanlarıyla birlikte Rize’ye yapmış oldukları seyahat kapsamında Rize Belediyesini ziyaret ettiler.

Aslen Rize’li olan Atilla Aydıner çalışma arkadaşlarıyla beraber Rize’ye yapmış olduğu 4 günlük tatil kapsamında Rize’nin Tarihi ve Kültürel önemini yansıtan alanları geziyor. Çalışma arkadaşlarına Rize’yi yakından görme fırsatı sunan Başkan Aydıner; Rize’nin son günlerde çok geliştiğini vurgularken sözlerine şöyle devam etti “ Çalışma arkadaşlarımızla beraber Rize’ye geldik. Kısa süreli tatilimiz de sizleri de ziyaret etmeyi uygun gördük. İlinizde gezerken yapmış olduğunuz projelerin bir kısmını gördük. Önemli çalışmalar yapmışsınız. Yakın bir zamanda Sayın Başbakanımızın da katılımıyla Rize için önemli olan Ovit Tüneli Temel Atma Törenini gerçekleştireceksiniz. Bu Rize için son derece önemli bir adımdır. Belediyecilikte daha önceki tecrübelerinizi biliyoruz. Bundan sonra ki çalışma hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

Başkan Bakırcı yapmış olduğu açıklamada; “Atilla Başkanımızla uzun yıllar öncesine dayanan bir dostluğumuz var. Kendisi de Rize’li bir Belediye Başkanımız olmakla beraber Rize’nin havasını suyunu bizim gibi yaşayan bilen birisidir. Rize Türkiye’nin doğusunda bulunan şirin bir ilimizdir. En büyük özelliğimiz insan yapımız. Böyle bir coğrafyaya sahip olan bir ilde yönetici olmak beni memnun ediyor. Halkımızla beraber önemli işler başarıyoruz. Bizleri ziyaretinizden memnuniyet duydum” dedi.

Ziyaret sonunda yöremizin yetiştirmiş olduğu atma türkü sanatçımız Ahmet Çakar tulum eşliğinde yöreye has türküleriyle ziyarete renk kattı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ