Başkan Bakırcı Okul Yıllarını Hatırladı Nedir Vikipedi Kısaca - Rize


Başkan Bakırcı Okul Yıllarını Hatırladı

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’ya Tefik İleri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarafından okul dönemi notları takdim edildi.

Rize Tefik İleri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen ve öğrencileri Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’yı makamında ziyaret ettiler. Başkan Bakırcının kendi okudukları okuldan mezun olduğunu duyan öğrenciler Bakırcının okul dönemi notlarını araştırarak öğretmenleriyle beraber Bakırcı’nın makamına getirerek kendisine sürpriz yaptılar. Yıllar öncesine ait notlarını ve resimlerini gören Bakırcı şaşkınlığını gizleyemedi.

Okul öğrencileri ve öğretmenlerinin yapmış olduğu bu sürprizden memnun kalan Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı; “Benim için son derece anlamlı bir ziyaret oldu. Bugün öğrencilerimizin yapmış olduğu bu sürpriz ile yıllar öncesinde yaşadığım öğrencilik hayatımı hatırladım. Belgelerde başarılı bir öğrenci olduğum görünüyor. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize bu anlamlı ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ