İstanbul Taksim Meydanı Canlı Kamera (Mobese Kameraları) İzle

  • 05 Aralık 2011
  • 944 kez görüntülendi.

İstanbul Taksimde aktif Mobese Kameraları vardır. İstanbul mobese Taksim Meydanını sitemiz üzerinden canlı olarak rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Taksimde bulunan canlı yayın mobese kameraları uzun bir aradan sonra yapılan alt yapı iyileştirmeleriyle full hd olarak yeniden internete verilmiştir.

Taksim meydanında bulunan kameralar İstanbul belediyesinin yapmış olduğu alt yapı çalışmaları neticesinde full HD olarak yayına verilmiştir.

Sizlerde Alttaki linke tıklayarak Taksim mobese  internet üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Taksim Mobese Kameraları (Canlı Kameralar) İnternet üzerin 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

Taksim Mobese Kameralarını HD izlemek İçin Buraya Tıklayınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Taksim meydanı canlı kamera daha çok olsun dedi ki:

    Taksim meydanını izlemek harika. Ancak meydanın bir kaç yerine daha mobese kamerası konulması gerekir bende. Çünkü tarihsel olarak çok büyük bir yapıya sahip olan taksim farklı kamera açılarıyla daha iyi tanıtılabilir. Daha çok canlı kamera konulmasını gerekiyor. Turizm bakanlığının bu işe bir el atası bence çok iyi olur. Şu anki kamera bile tam net bir yayın veremiyor. Hatta kameranın yayını bir çok kez kesiliyor. Yetkililerin bir an önce bu aksaklığı gidermeleri gerekmektedir. Koskoca belediye iki tane kamerayımı takamıyor oraya.

  2. serhat dedi ki:

    olmaz ki ama

BİR YORUM YAZ