Giresun Canlı Kamera Giresun Mobese Kameraları İzle

Sponsorlu Bağlantılar


Giresun ilimiz ile ilgili olarak internet üzerinden şuan yayın yapan bir Mobese Kamera yayını yoktur.Giresun Mobese Kamera (Canlı Kameralar) internette aktif değildir.Giresun ilimiz ile ilgili olarak Mobese Kameralarının aktif olması durumunda sitemiz üzerinden bu Kameraları rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlerde sizlere Giresun ilimizde Mobese Kameralarına takılan kazaları yayınlıyoruz.
[ultimate_video 26 /]
“Giresun Canlı Kamera Giresun Mobese Kameraları İzle” için 9 cevap               

  1. Giresunumuzda neden mobese kameraları aktif değil. Neden karadenizin birçok ilinde mobeseler aktifken giresunda canlı kameraları izleyemiyoruz. buradan tüm giresunlu yetkililere sesleniyorum. lütfen en kısa zamanda giresun canlı kameralarını yayınlayın.

  2. Neden yetkililer bu kadar duyarsız..? 07.05.2012 Cennet gibi vatanımız yeterli düzeyde tanıtılamıyor.yetkililerin pasifliğinden sanırım…SAYGILARIMLA

  3. acin su kameralari arkadaslarin yazdiklarina cani gonulden katiliyor destekliyorum acin acin kamarelari

  4. facebook profılı acmayı bılıyorsunuz kendınıze ancak mobese kameralarını acamıyorsunuz yazık cok yazık ıstanbuldan seslenıyorum

  5. gurbettekileri de düsünüp, mobesa kameralainin acilmasini istiyoruz. belediye baskani nerde ne yapiyor giresun ve giresunlular adina?

  6. mobese kamerasının aktif olmaması doğal baştaki giresunu yönetenler giresunun kalkınmasını istemiyorda ondan.Valisi var tuzu yasaklar,millet vekili var sahilde el ele dolaşmayı yasaklar birde özgürlük var derler.

  7. Giresunumuzda neden mobese kameraları aktif değil. Neden karadenizin birçok ilinde mobeseler aktifken giresunda canlı kameraları izleyemiyoruz. buradan tüm giresunlu yetkililere sesleniyorum.

  8. görüntülrr izlemek istiyoruz

  9. acin artik su kameralari be kardesim

Lütfen Sizde Konu Hakkında Yorum Yazın