DOLAR: 2.93 TL
EURO: 3.30 TL

Bursa Canlı Kamera Bursa Mobese Kameraları İzle

1 Aralık 2011
870 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar


Bursa ilimiz ile ilgili olarak internet üzerinden şuan yayın yapan bir Mobese Kamera yayını bulunmaktadır .Bursa Mobese Kamera (Canlı Kameralar) internette aktif olarak yayın yapmaktadır .Bursa büyük şehir belediyesi tarafından kent güvenliğini sağlamak amaçlı yapılan mobese kameralarının bir kısmı net üzerinden seyredilebilmektedir.

Güzide illerimizden bir tanesi olan Bursa ilimizden yayın yapan aktif mobese kameralarını alttaki bağlantıya tıklayarak seyredebilirsiniz. Şehrin birçok farklı noktasından yayın yapan Bursa Mobese Kameraları kesintisiz yayın ve üstün görüntü kalitesiyle sizlere ulaşıyor. Yayını izlemek için alttaki linke tıklayınız.

Bursa Mobese Kameralarını İzlemek İçin Buraya Tıklayınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Bursa Kameraları Neden Yok? diyor ki:

  Bursa gibi gelişmiş ve büyük bir şehrin mobese kameralarının internetten izlenememesi ne kadar kötü. Neden Bursa kameraları internetten izlenemiyor. Bir iki kamera ile güzel şehrimizi izleyebilme imkanı verseler kötümü olur. Burdan sesleniyorum. En kısa zamanda Bursa Canlı Kameralarını internete koyunuz.

 2. Murat Ağaoğlu diyor ki:

  Dünyanın öbür ucunu canlı kameralarla izlerken neden Bursayı ve Uludağı izleyemiyoruz diye Sayın Bursa Belediye Başkanına sormak isterim.

 3. Anonim diyor ki:

  lütfen şu kamera ları koyar mısınız

 4. mahindra diyor ki:

  Yolların trafik yoğunluğunu görmek için Bursa’daki mobese kameralarınında vatandaşlara açık olması gerektiği kanısındayım.Eğer emniyet açısından bir sorun teşkil etmiyorsa.

 5. mümin birtek diyor ki:

  slm sayın yetkililer sizlerden riçam şu güzelim bursayı interneten de izlemek istiyoruz ama lütfen sevgilerimle

 6. ayhan diyor ki:

  evet güzel şehrimiiz her zaman izlemek isteriz bazen şehir dışında buraları özlüyurum ama canlı kamera olsa ne güzel olur lütfen ilgili makamlar kameraları açınız ben ta amerika mayamiyi izliyum istanbulu izliyum ve dünyanın türkiyenin tüm şehirlrini izliyurum ama dünyay örnek bursayı izleyemiyurum

 7. Anonim diyor ki:

  Buradan sn.Belediye başkanımıza seslenmek istiyorum bir Bursalı olarak Bursayı çok özlüyoruz.Gurbette yaşamanın ne kadar zor oldığunu anlatmama imkan yok sizden ricam en kısa zamanda Yeşil Bursamızı web cameraya taşımanız olacaktır.Tşk.ederim.

 8. Anonim diyor ki:

  bizim niksar ilçesinde bile canlı yayın var bursa dahaca metro köy kurumsallaşmamış bir mega köy

 9. Nevin Gedik diyor ki:

  Bende Bursayı çok sevdğim için izlemek isterim .Lütfen biran önce gerekeni yapın.

 10. mehmet okumuş diyor ki:

  ülkemizin 5.büyük şehri olmasına rağmen birçok konuda maalesef sonlardayız

 11. bb diyor ki:

  bursa türkiyenın 4. büyük şehri bir kere

 12. tayyar diyor ki:

  koyun lan şu kameraları 2 manita kesecez altıparmakta

Yorum Yaz


Yukarı Çık