Balıkesir Canlı Kamera Balıkesir Mobese Kameraları İzle

  • 01 Aralık 2011
  • 444 kez görüntülendi.

Balıkesir ilimiz ile ilgili olarak internet üzerinden şuan yayın yapan bir Mobese Kamera yayını yoktur.Balıkesir Mobese Kamera (Canlı Kameralar) internette aktif değildir.Balıkesir ilimiz ile ilgili olarak Mobese Kameralarının aktif olması durumunda sitemiz üzerinden bu Kameraları rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlerde sizlere Balıkesir ilimizde Mobese Kameralarına takılan kazaları yayınlıyoruz.
[ultimate_video 9 /]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. balıkesirede istiyoruz kamere dedi ki:

    Balıkesirde neden canlı yayın yapan kameralar yok. Hep büyük şehirlerde varken neden bizde yok anlamıyorum. en kısa zamanda bu kameraların yapılmasını istiyorum. Koskoca şehirde tanıtım yapacak bir canlı kamera olmaması çok büyük eksikliktir. Buradan belediye başkanına sesleniyorum. Hemen ilimizin mobese kameralarını internetten canlı yayına versinler.

  2. Canlı Kamerasız Balıkesir dedi ki:

    Şimdi olmadı işte. Canlı kameraları izlemek istiyoruz. En kısa zamanda Balıkerimizide bu hizmetin gelemsini istiyoruz. Her gün internette Balıkesir canlı yayın varmı diye bakıyorum. Ama hep hüsran oluyor. Memleketimi Canlı olarak bizlere sunsalar kötümü olur. 2012 yılına gireceğiz halen Balıkesir teknolojinin gerisinde. En Kısa zamanda Mobese Kameralarının internetten yayına verilmesini istiyorum.

BİR YORUM YAZ