Aydın Canlı Kamera Aydın Mobese Kameraları İzle

Sponsorlu Bağlantılar


Aydın ilimiz ile ilgili olarak internet üzerinden şuan yayın yapan bir Mobese Kamera yayını yoktur.Aydın Mobese Kamera (Canlı Kameralar) internette aktif değildir.Aydın ilimiz ile ilgili olarak Mobese Kameralarının aktif olması durumunda sitemiz üzerinden bu Kameraları rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlerde sizlere Aydın ilimizde Mobese Kameralarına takılan kazaları yayınlıyoruz.
[ultimate_video 8 /]


“Aydın Canlı Kamera Aydın Mobese Kameraları İzle” için 5 cevap

 1. delizeybek dedi ki:

  shadowman bu ilgi senin zoruna gidiyor galiba

 2. shadowman dedi ki:

  siz aydını bir şeymi sanıyorsunuz köy orası köy

 3. semiha ulay dedi ki:

  merhabalar aydin belediyesinin güzel baskani size calismalarinizdan dolayi kutluyorum ve gurur duyuyorum.size almanyadan yaziyorum.kendimiz yurddisindayiz ama gönlümüz hep memleketimizde bu yüzden zaman zaman bir nemze olsada hasret gidermek istiyoruz. aydini canli yayin kamera sistemi kurup biz yurddisindaki vatandaslari cok memnun etmis olursunuz.calismalarinizin devamini diler islerinizde kolayliklar dilerim. hosca kalin selamlar.

 4. muhammet dedi ki:

  güya büyük şehir olacak bu işler başındaki insanlar bir kaç kamera koyamıyorlar mı şu an aydında kar yağıyor aydında yokum izlemek istedim izleyemiyorum……..

 5. Bu turistik ile Yakışmadı bence dedi ki:

  Aydında neden kamera yok. Özellikle turistik illerin hepsinde bu durum söz konusu. Sadece kent güvenliği için koymuşlar kameraları. Tamam oda önemli ama insanların şehri uzaklardan görmeleri tanımaları açısındanda bir kaç kamera konulabilirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.