Rüyada Kaçırılmak Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Kaçırılmak Rüyada kaçırıldığını görmek, çevreniz ya da çevrenizdeki birileri tarafından kontrol edildiğiniz anlamına gelir. Bir kaçırılma sahnesine tanık olmak ise, beklenmedik haberleri simgeler. Ayrıca Bkz. Kaçmak.


“Rüyada Kaçırılmak Görmek” için 19 cevap

 1. Azra dedi ki:

  Rüyamda ben ve benim arkadaşım var.Ben arkadaşımı alıyorum. Annesi de geliyo. Çıkıyoruz,yürüyoruz sokağın başında bir çingene görüyorum.ben yürürken beni kolumdan çekiyo çektiği anda ağzımı kapatıyo.bende kurtulmak için elini ısırıyorum.o arada arkadaşıma bağrıyorum. arkadaşım ve arkadaşımın annesi de bakıyo.arkadaşımın annesi yanımıza geliyodu sakince. çngene yi kenara çekti aldı beni o sırada uyandım zaten… :)

 2. elif dedi ki:

  ben rüyamda akrabamın beni kaçırdığını gördüm.ne anlama geliyor

 3. Recep Yaman dedi ki:

  beni teröristler kaçırıyodu anlamı ne ?

 4. büşra dedi ki:

  elçin bnce dediğin kelime için üzülmelisin çünkü Allahu teala sevdiği kullarına dert verirmş bnm başm derttn kurtulmuyo ama illa bişey oluyo kurtuluyom hasar kalsa bile unutma ibadet etmemiz için gnderildk ve Allaha şükrler olsun hala hayattayım emn ol mahşer ve kabir azabı gibi şeylerden daha çk korkmalısınz.

 5. esra dedi ki:

  rüyamda 2 erkek bni kaçırıyolardı ama bn onların elini ısırıp kaçıyodum sonra onkar bni kaçırdıklarına pişman oluyolardı bnde agzıma geleni sayıyodum ve rüyam bitti.

 6. gizem dedi ki:

  rüyamda kaçırılıyordum beni kaçıranların elinden kurtulup saklanmaya çalışıyordum.kaçtığım zaman beni her defasında buluyorlardı.

 7. Esra dedi ki:

  1.rüyamda ben oturuyordum süt içiyordum bir adam küçük bir kamyonla geliyordu.Elinde çuvallar vardı.Bana yaklaşıyordu ben bağırıyordum orda rüyam bitti.
  2.rüyamda ise yani bugün.Beni kaçırıyorlardı bir tabut gibi birşeye koyuyorlardı ve ben kaçmayı başarıyordum ailemin haberi yoktu sonra ben kaçınca beni kaçıran kişiler benim oturdugum binaya hemen taşınıyorlardı ben yolda bas bas polis diye bağırdım polis durdu poliste arka sokaklardaki bir polis.:D ya ama o beni aileme götürüyordu cok korkuyorum allahım sen beni kötülüklerden koru.

 8. Anonim dedi ki:

  bnde aynısı oluyorum ama her seferinde kurtuluyorum

 9. nana dedi ki:

  bir rüyayı 3 kere görürseniz o rüya gerçek olacakmış diye duydum acaba doğru mu?:((

 10. Anonim dedi ki:

  bn uzun zamandır rüyamda kaçırıldıgımı görüorum anlamadım bu ne sıkıldım aynı rüyayı görmwekten ama bn hep kurtuluorum bi şekilde kaçmayı başarıorum

 11. gamze dedi ki:

  bende rüyamda kaçırılıorum ve fuhuşa zorlanıyorum ağrı taraflarında byerdeymişiz ki hiç ağrıya gtmedim.dağlık taşlık boş bi arazidayiz kamp gibi biyerde bisürü kızlar var hepsi alışmış artık kmse kaçmaya çalışmıyo.bitek ben kurtulmak istiyorum.nese bi çaba kurtuldum dışarı çıktım epey bi yol gttim insanlara rastladım kadınlara derdimi anlatıyorum ama hiçbiri umursamıyo bizimde başımızı belaya sokma der gibi.sonra arkamdan 2 el ateş sesi geliyo vcuduma bişeyin grdiğini hssttim ve sırtımdan sıcak sıcak bişeyler aktığını.bi 5 saniye sonra yanmaya başladı sırtım yığıldım kaldım.braktılar dağın tepesinde öle.ağla ağla öldüm ya uyandım hala ağlıyorum.Allah gerçekten kaçırılıp böle şeylere tabi tutulanlara yardım etsin ne dyim

 12. ismsiz dedi ki:

  valla ben evdeyim hep hiç dışarı çıkmıyorum kontrol ediniyorsam çok korkuyorum yyaaa

 13. Anonim dedi ki:

  bende rüyamda başkaların tarafından kaçırıldığımı gördüm çok korktum bu rüyayı görünce

 14. selda dedi ki:

  Bende ruyamda kacirirdigimi we ellerinden kacdigimi gordum ama ikinci kez yakaladiklarinda bas bas polis polis die bagiriyodum o an korkarak uyandim sabah 6 7 gibiydi kalkdim bi su icdim ruyada olsa korkdun

 15. lütfücan kocağa dedi ki:

  yyaa rüyamda beni kaçırıyorlar . ben ellerinden kaçmayı başarıyom . sonra ailem ve beni kaçıranlar tarafında savaş başlıyor . savaşı onlar kazanıyor . sonra beni alıyorlar. biraz zaman geçiyor . beni aileme kendileri teslim ediyorlar . anlamını bilen varmı . :(

 16. elçin dedi ki:

  evet keşke doğmasaydım diyorum çünkü ççok korkuyorum

 17. mutlu dedi ki:

  gerçektende elçine katılıyorum çok korkuyorum

 18. elçin dedi ki:

  her gün okula ya da bir yere giderken çok korkuyorum

 19. Dilan dedi ki:

  Ben zaten 2 kişiden şüpeleniyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.