Rüyada Kaçırılmak Görmek

 • 24 Kasım 2011
 • 1.690 kez görüntülendi.

Rüyada Kaçırılmak Rüyada kaçırıldığını görmek, çevreniz ya da çevrenizdeki birileri tarafından kontrol edildiğiniz anlamına gelir. Bir kaçırılma sahnesine tanık olmak ise, beklenmedik haberleri simgeler. Ayrıca Bkz. Kaçmak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. Azra diyor ki:

  Rüyamda ben ve benim arkadaşım var.Ben arkadaşımı alıyorum. Annesi de geliyo. Çıkıyoruz,yürüyoruz sokağın başında bir çingene görüyorum.ben yürürken beni kolumdan çekiyo çektiği anda ağzımı kapatıyo.bende kurtulmak için elini ısırıyorum.o arada arkadaşıma bağrıyorum. arkadaşım ve arkadaşımın annesi de bakıyo.arkadaşımın annesi yanımıza geliyodu sakince. çngene yi kenara çekti aldı beni o sırada uyandım zaten… :)

 2. elif diyor ki:

  ben rüyamda akrabamın beni kaçırdığını gördüm.ne anlama geliyor

 3. Recep Yaman diyor ki:

  beni teröristler kaçırıyodu anlamı ne ?

 4. büşra diyor ki:

  elçin bnce dediğin kelime için üzülmelisin çünkü Allahu teala sevdiği kullarına dert verirmş bnm başm derttn kurtulmuyo ama illa bişey oluyo kurtuluyom hasar kalsa bile unutma ibadet etmemiz için gnderildk ve Allaha şükrler olsun hala hayattayım emn ol mahşer ve kabir azabı gibi şeylerden daha çk korkmalısınz.

 5. esra diyor ki:

  rüyamda 2 erkek bni kaçırıyolardı ama bn onların elini ısırıp kaçıyodum sonra onkar bni kaçırdıklarına pişman oluyolardı bnde agzıma geleni sayıyodum ve rüyam bitti.

 6. gizem diyor ki:

  rüyamda kaçırılıyordum beni kaçıranların elinden kurtulup saklanmaya çalışıyordum.kaçtığım zaman beni her defasında buluyorlardı.

 7. Esra diyor ki:

  1.rüyamda ben oturuyordum süt içiyordum bir adam küçük bir kamyonla geliyordu.Elinde çuvallar vardı.Bana yaklaşıyordu ben bağırıyordum orda rüyam bitti.
  2.rüyamda ise yani bugün.Beni kaçırıyorlardı bir tabut gibi birşeye koyuyorlardı ve ben kaçmayı başarıyordum ailemin haberi yoktu sonra ben kaçınca beni kaçıran kişiler benim oturdugum binaya hemen taşınıyorlardı ben yolda bas bas polis diye bağırdım polis durdu poliste arka sokaklardaki bir polis.:D ya ama o beni aileme götürüyordu cok korkuyorum allahım sen beni kötülüklerden koru.

 8. Anonim diyor ki:

  bnde aynısı oluyorum ama her seferinde kurtuluyorum

 9. nana diyor ki:

  bir rüyayı 3 kere görürseniz o rüya gerçek olacakmış diye duydum acaba doğru mu?:((

 10. Anonim diyor ki:

  bn uzun zamandır rüyamda kaçırıldıgımı görüorum anlamadım bu ne sıkıldım aynı rüyayı görmwekten ama bn hep kurtuluorum bi şekilde kaçmayı başarıorum

 11. gamze diyor ki:

  bende rüyamda kaçırılıorum ve fuhuşa zorlanıyorum ağrı taraflarında byerdeymişiz ki hiç ağrıya gtmedim.dağlık taşlık boş bi arazidayiz kamp gibi biyerde bisürü kızlar var hepsi alışmış artık kmse kaçmaya çalışmıyo.bitek ben kurtulmak istiyorum.nese bi çaba kurtuldum dışarı çıktım epey bi yol gttim insanlara rastladım kadınlara derdimi anlatıyorum ama hiçbiri umursamıyo bizimde başımızı belaya sokma der gibi.sonra arkamdan 2 el ateş sesi geliyo vcuduma bişeyin grdiğini hssttim ve sırtımdan sıcak sıcak bişeyler aktığını.bi 5 saniye sonra yanmaya başladı sırtım yığıldım kaldım.braktılar dağın tepesinde öle.ağla ağla öldüm ya uyandım hala ağlıyorum.Allah gerçekten kaçırılıp böle şeylere tabi tutulanlara yardım etsin ne dyim

 12. ismsiz diyor ki:

  valla ben evdeyim hep hiç dışarı çıkmıyorum kontrol ediniyorsam çok korkuyorum yyaaa

 13. Anonim diyor ki:

  bende rüyamda başkaların tarafından kaçırıldığımı gördüm çok korktum bu rüyayı görünce

 14. selda diyor ki:

  Bende ruyamda kacirirdigimi we ellerinden kacdigimi gordum ama ikinci kez yakaladiklarinda bas bas polis polis die bagiriyodum o an korkarak uyandim sabah 6 7 gibiydi kalkdim bi su icdim ruyada olsa korkdun

 15. lütfücan kocağa diyor ki:

  yyaa rüyamda beni kaçırıyorlar . ben ellerinden kaçmayı başarıyom . sonra ailem ve beni kaçıranlar tarafında savaş başlıyor . savaşı onlar kazanıyor . sonra beni alıyorlar. biraz zaman geçiyor . beni aileme kendileri teslim ediyorlar . anlamını bilen varmı . :(

 16. elçin diyor ki:

  evet keşke doğmasaydım diyorum çünkü ççok korkuyorum

 17. mutlu diyor ki:

  gerçektende elçine katılıyorum çok korkuyorum

 18. elçin diyor ki:

  her gün okula ya da bir yere giderken çok korkuyorum

 19. Dilan diyor ki:

  Ben zaten 2 kişiden şüpeleniyorum.

BİR YORUM YAZ